Відбувся обмін полоненими 160 на 160.
Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.
Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Практично 99% звільнених сьогодні потрапили у полон у 2022 році.
Загалом під час цього обміну вдалося повернути 58 офіцерів.
Також удома сім захисників, які відсвяткують день народження в червні, а двоє з них мали свято два дні тому!
Найстаршому з повернутих — 66 років, наймолодшому — 26 років.









Читай усі важливі новини в телеграм-каналі ВЕЧІРНІЙ ЛУЦЬК!