На Волині повідомили про підозру екслісничому, який організував незаконну рубку дерев на 1,9 млн грн.
Лісничий, достовірно знаючи про відсутність спеціального дозволу (лісорубного квитка), організував незаконну порубку понад 100 дерев на території ввіреного йому лісництва. повідомили в обласній прокуратурі.
Злочинними діями заподіяно державі збитки на суму 1,9 млн гривень. У кримінальному провадженні накладено арешт на незаконно зрубану деревину. Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Читай усі важливі новини в телеграм-каналі ВЕЧІРНІЙ ЛУЦЬК!