Лучан просять не поливати городи й грядки питною водою.
Через спеку значно зросло навантаження на систему централізованого водопостачання, повідомили в міськраді.
Звертаємося до мешканців Луцької міської територіальної громади з проханням тимчасово утриматися від поливу присадибних ділянок питною водою з централізованого водопроводу. Надмірне використання води для поливу призводить до зниження тиску в мережі та може спричинити перебої з водопостачанням, особливо для жителів багатоквартирних будинків.
Використовувати просять технічну, накопичену дощову, або воду з колодязів.
Читай усі важливі новини в телеграм-каналі ВЕЧІРНІЙ ЛУЦЬК!