Лучан попередили про можливий сморід у місті

Лучан попередили про можливий сморід у місті

У Луцьку може смердіти, бо ремонтуватимуть колектор.

Про це повідомили в міській раді.

Через аварійний стан каналізаційного колектора на вулиці Лесі Українки, 40 у Луцьку проводитимуть аварійно-відновлювальні роботи

Під час виконання робіт можливе виникнення неприємних запахів.


Читай усі важливі новини в телеграм-каналі ВЕЧІРНІЙ ЛУЦЬК

Залишити коментар
Попередня новина Пʼяний юнак протаранив паркан у центрі Луцька
Останні новини
Схожі новини