Чоловіків «відмазували» від служби в навчальному центрі на Волині

Чоловіків «відмазували» від служби в навчальному центрі на Волині

У навчальному центрі на Волині фіктивно працевлаштовували військовозобов’язаних.

Директору повідомили про підозру, повідомили в обласній прокуратурі.

Він брав чоловіків на посади викладачів задля уникнення мобілізації та заволодіння їхньою зарплатою. На роботу вони, звісно ж, не ходили.


Читай усі важливі новини в телеграм-каналі ВЕЧІРНІЙ ЛУЦЬК

Залишити коментар
Попередня новина Двоє захисників із Волині загинули на фронті
Наступна новина Лучан просять не поливати городи питною водою
Останні новини
Схожі новини