На Волині планують створити три нові філії Центру національного спротиву

На Волині планують створити три нові філії Центру національного спротиву

 

У Волинській області хочуть розширити систему підготовки населення до дій в умовах війни та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомили в ОВА.

Також планується створення спеціалізованого навчально-тренувального комплексу. До навчання залучатимуть ветеранів, які передаватимуть свій бойовий досвід. Жителів навчатимуть домедичної допомоги, основам безпеки та діям у критичних ситуаціях.


Читай усі важливі новини в телеграм-каналі ВЕЧІРНІЙ ЛУЦЬК

Залишити коментар
Попередня новина У Луцьку попрощалися із загиблим захисником
Наступна новина Президент присвоїв народному артисту з Волині довічну стипендію
Останні новини
Схожі новини