Трагедія в Луцькому районі: жінка отруїлась випарами з септика й померла

Трагедія в Луцькому районі: жінка отруїлась випарами з септика й померла

Нещасний випадок стався в селі Романів Луцького району.

Жінка 1996 року народження під час чищення каналізаційної ями отруїлася токсичними випарами та втратила свідомість, повідомили в ГУНП у Волинській області.

На допомогу їй прийшов сусід, 1972 року народження, однак йому також стало зле.

На місці працювали медики екстреної медичної допомоги. Попри проведені реанімаційні заходи, врятувати жінку не вдалося. Чоловіка забрали в лікарню.


Читай усі важливі новини в телеграм-каналі ВЕЧІРНІЙ ЛУЦЬК

Залишити коментар
Попередня новина Не стало ще п'ятьох захисників із Волині
Наступна новина Завтра прощатимуться із Героєм із Луцької громади
Останні новини
Схожі новини