Ще двоє захисників із Волині повернуться додому «на щиті»

Ще двоє захисників із Волині повернуться додому «на щиті»

Сумні звістки продовжують надходити у громади Волині. Стало відомо про смерть двох наших захисників.

Олександр Шевченко з Ковеля. Уродженець Донеччини. 1990 р. н. Загинув 9 вересня 2024 року в районі населеного пункту Костянтинівка Покровського району Донецької області. 

Василь Сіжук із села Підманове Шацької громади. 1978 р. н. 23 червня 2026 року воїн помер у лікарні внаслідок ускладнень після операції.

Вічна пам’ять усім, чиє життя забрала ця війна!

 


Читай усі важливі новини в телеграм-каналі ВЕЧІРНІЙ ЛУЦЬК

Залишити коментар
Попередня новина «Озеро хороше. Глина корисна». Репортаж зі Світязя
Наступна новина Неповнолітня на мотоциклі втрапила в ДТП
Останні новини
Схожі новини