Начальнику управління капітального будівництва Луцької міської ради Василю Ліщуку повідомили про підозру у розтраті понад 2,3 млн грн під час реконструкції колишнього кінотеатру «Батьківщина».
За даними обласної прокуратури, посадовець разом із представником підрядника нібито завищили вартість матеріалів та обладнання під час створення бізнес-простору.
Збитки громаді оцінили у понад 2,3 млн грн.
Суд відправив чиновника під домашній арешт.
Читай усі важливі новини в телеграм-каналі ВЕЧІРНІЙ ЛУЦЬК!