У Волинській області хочуть розширити систему підготовки населення до дій в умовах війни та надзвичайних ситуацій.
Про це повідомили в ОВА.
Також планується створення спеціалізованого навчально-тренувального комплексу. До навчання залучатимуть ветеранів, які передаватимуть свій бойовий досвід. Жителів навчатимуть домедичної допомоги, основам безпеки та діям у критичних ситуаціях.
Читай усі важливі новини в телеграм-каналі ВЕЧІРНІЙ ЛУЦЬК!