Лучан просять не поливати городи питною водою

Лучан просять не поливати городи питною водою

Лучан просять не поливати городи й грядки питною водою.

Через спеку значно зросло навантаження на систему централізованого водопостачання, повідомили в міськраді.

Звертаємося до мешканців Луцької міської територіальної громади з проханням тимчасово утриматися від поливу присадибних ділянок питною водою з централізованого водопроводу. Надмірне використання води для поливу призводить до зниження тиску в мережі та може спричинити перебої з водопостачанням, особливо для жителів багатоквартирних будинків.

Використовувати просять технічну, накопичену дощову, або воду з колодязів. 

 

 


Читай усі важливі новини в телеграм-каналі ВЕЧІРНІЙ ЛУЦЬК

Залишити коментар
Попередня новина Чоловіків «відмазували» від служби в навчальному центрі на Волині
Останні новини
Схожі новини