З полону повернули трьох волинян

Серед звільнених сьогодні з полону є троє волинян. 

Про це повідомили у Волинській ОВА.

Додому повертаються: 

  • Андрій Кулініч, 1996 року народження, із села Іванівка;
  • Павло Літвін, 1999 року народження, із села Гірка Полонка;
  • Олександр Пришко, 1990 року народження, із села Тарасове.

Нагадаємо, 26 червня відбувся черговий обмін полоненими. Додому повернули 160 захисників.

Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.


Попередня новина Україна повернула з полону 160 захисників
Схожі новини