Україна повернула з полону 160 захисників

Відбувся обмін полоненими 160 на 160.

Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.

Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Практично 99% звільнених сьогодні потрапили у полон у 2022 році.

Загалом під час цього обміну вдалося повернути 58 офіцерів.

Також удома сім захисників, які відсвяткують день народження в червні, а двоє з них мали свято два дні тому! 

Найстаршому з повернутих — 66 років, наймолодшому — 26 років. 


Попередня новина Суне спека до +39°, – волинські синоптики
Схожі новини