Неповнолітня на мотоциклі втрапила в ДТП

На Волині за добу в ДТП на мотоциклах травмувалися троє підлітків.

Одна з аварій сталася 23 червня у Горохові, повідомили в ГУНП у Волинській області.

Неповнолітня водійка мотоцикла не впоралася з керуванням і з’їхала з дороги. Травми отримали вона та її пасажирка.

Як повідомили в обласному центрі екстреної медичної допомоги, у дівчат діагностували забої. Після надання допомоги їх госпіталізували.

Ще одна ДТП сталася в селі Полиці Камінь-Каширського району. Неповнолітній мотоцикліст не впорався з керуванням та впав.

У хлопця попередньо діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку. Його доправили до Камінь-Каширської центральної районної лікарні.

 

 


Попередня новина Ще двоє захисників із Волині повернуться додому «на щиті»
Наступна новина Чиновника Луцькради підозрюють в розтраті понад 2,3 мільйона гривень
Схожі новини