Серед звільнених сьогодні з полону є троє волинян.
Про це повідомили у Волинській ОВА.
Додому повертаються:
- Андрій Кулініч, 1996 року народження, із села Іванівка;
- Павло Літвін, 1999 року народження, із села Гірка Полонка;
- Олександр Пришко, 1990 року народження, із села Тарасове.
Нагадаємо, 26 червня відбувся черговий обмін полоненими. Додому повернули 160 захисників.
Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.