Чоловіків «відмазували» від служби в навчальному центрі на Волині

У навчальному центрі на Волині фіктивно працевлаштовували військовозобов’язаних.

Директору повідомили про підозру, повідомили в обласній прокуратурі.

Він брав чоловіків на посади викладачів задля уникнення мобілізації та заволодіння їхньою зарплатою. На роботу вони, звісно ж, не ходили.


Попередня новина Двоє захисників із Волині загинули на фронті
Наступна новина Лучан просять не поливати городи питною водою
Схожі новини