У навчальному центрі на Волині фіктивно працевлаштовували військовозобов’язаних.
Директору повідомили про підозру, повідомили в обласній прокуратурі.
Він брав чоловіків на посади викладачів задля уникнення мобілізації та заволодіння їхньою зарплатою. На роботу вони, звісно ж, не ходили.