На Волині планують створити три нові філії Центру національного спротиву

 

У Волинській області хочуть розширити систему підготовки населення до дій в умовах війни та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомили в ОВА.

Також планується створення спеціалізованого навчально-тренувального комплексу. До навчання залучатимуть ветеранів, які передаватимуть свій бойовий досвід. Жителів навчатимуть домедичної допомоги, основам безпеки та діям у критичних ситуаціях.


Попередня новина У Луцьку попрощалися із загиблим захисником
Наступна новина Президент присвоїв народному артисту з Волині довічну стипендію
Схожі новини