У центрі Луцька п'яний юнак на Мерседесі протаранив паркан і втік.
Це сталося сьогодні вночі на Словацького, повідомили в поліції.
До правоохоронців звернувся очевидець події, який розповів, що Mercedes на швидкості врізався у пішохідне огородження, після чого одразу ж поїхав геть.
Невдовзі поліція знайшла порушника на Богдана Хмельницького.
Це був 19-річний юнак. Відразу зізнався, що таки протаранив огородження. Але поліцейські помітили, що він ще й нетверезий.
Алкотестер показав 0,82 проміле (допустима норма – 0,2 проміле)
«Вишенька на торті» - хлопець, виявився, ще й ніколи не отримував водійського посвідчення.