Пʼяний юнак протаранив паркан у центрі Луцька

У центрі Луцька п'яний юнак на Мерседесі протаранив паркан і втік.

Це сталося сьогодні вночі на Словацького, повідомили в поліції.

До правоохоронців звернувся очевидець події, який розповів, що Mercedes на швидкості врізався у пішохідне огородження, після чого одразу ж поїхав геть. 

Невдовзі поліція знайшла порушника на Богдана Хмельницького.

Це був 19-річний юнак. Відразу зізнався, що таки протаранив огородження. Але поліцейські помітили, що він ще й нетверезий. 

Алкотестер показав 0,82 проміле (допустима норма – 0,2 проміле)

«Вишенька на торті» - хлопець, виявився, ще й ніколи не отримував водійського посвідчення.


Попередня новина Чиновника Луцькради підозрюють в розтраті понад 2,3 мільйона гривень
Схожі новини